22 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum

Yapı Kredi Bankası 1 Ocak tarihinde sizin aracılığınız ile yaptığım şikayete 9 Ocak tarihinde gerekli araştırmaların yapılacağını söylemesine rağmen 12 gündür tarafıma hiçbir bilgi iletmediği gibi haksızca 75 Lira tutarındaki alınmayacağına dair söz verilmesine rağmen kredi kartı aidatını hesabımdan çekmiştir. Yapı Kredi Bankasının sözünde durmasını ve tutarın tarafıma iade etmesini istiyorum.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 30 Ocak 2014

    Yasal boşluklardan yararlanıp müşterileri mağdur dinlememin yasalarca mümkün olmadığını belirttip ses kaydını dinletemeyeceklerini söylediler. Müşteri yine yasalarda varolan açıkların banka tarafından kullanılmasıyla mağdur edilmiştir. Kredi kartımı kapattırıp bir daha bu bankanın olduğu sokaktan geçmemeye and içtim.

  • Mehmet 30 Ocak 2014

    Ses kaydını dinlediklerini ama bana dinletemeyeceklerini, dinlemek istediğim takdirde savcılığa başvurmam gerektiğini söylediler. Kart aidatını almak için yasalardaki boşluklardan yararlanıp yine yasaları lehlerine kullanıp müşterileri mağdur ediyorlar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön