17 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası'ndan Kart Aidatının İadesini İstiyorum.

Yapı Kredi Bankası 63***08 no.lu TL kart sahibiyim. 30.11.2014 tarihli kart işlemimde yer alan. 29.85 TL tutarlı TL kart yıllık üyelik ücreti talebini haksız bulup hesap bildirim cetveline itiraz ediyorum. Banka ile aramda tanzim edilmiş Kredi Kartları Üyelik Sözleşmesi’nde her ne kadar kart ücreti alınacağı belirtilmişse de yasaya aykırı.
Ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Mustafa 213 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 17/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön