03 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

30.10.2014 tarihinde 51,29 TL tutarında " ocak / haziran 14 hesap işletim ücret kısmı " ve " BSMV ocak / haziran 14/ TL 2,56 TL tutarında "hesap işletim ücret kısmı " daha sonra ise 30.11.2014 tarihinde yine 56.05 TL tutarında "temmuz -aralık 14/ TL hesap isletim ücreti ve yine aynı şekilde "bsmv Temmuz / Aralık 14/ TL hesap isletim ücreti" Yapı Kredi Bankası vadesiz hesabımdan kesilmiştir. Hesabımı 2010/2011 öğretim yılında staj zamanında açmıştım. Bu kesintinin haksız ve yasal olmadığı gerekçesiyle paramın tarafıma iade edilmesini rica ediyorum.

Büşra 397 Okunma

Cevaplar

  • Büşra05 Aralık 2014

    Ben 21 yaşındayım ve hala öğrenciyim. benim banka kartım ise; TürkHavaYollarında staj yaparken alınan ve maaşlarımın yattığı karttı. Hesap işletim ücretiyle ilgilide ne kartı alırken nede kartı kullandığım süre/zaman boyunca bankanız tarafından hiç bir şekilde bilgilendirilmedim. Bu sebeple hesabımdaki kesintiyle beni mağdur durumda bıraktınız, sonuç olarak kesmiş olduğunuz paramın tarafıma iadesini tekrardan ricayla talep ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön