29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası'ndan Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 12 yıldır Yapı Kredi Bankası ürünleri kullanmaktayım, bu kadar kısır döngü, bu kadar çözümsüzlüğün olduğu bir zaman dilimiyle hiç karşılaşmamıştım.

Öğrenci hesabım olmasına rağmen hesabımdan alınan hesap işletim ücretinin iadesi için hesap işletim ücreti alınan şubeye öğrenci kimliğimi faks çektim ve iade istedim, kimliğiniz okunmuyor dendi, mühürlü öğrenci belgemi gönderdim, ana şubenize bizzat gidin dediler ana şubeye gittim öğrenci tanımı onaylanmıyor dediler.

Daha bu mesaja sığmayan bir günlük mesaimi harcayan işlemlerin ardından ne arayan ne soran ne yapan ne çözen hiç kimse hiçbir şey çözemedi. Yapı Kredi Bankası'nın geldiği durum ve İş'te sınırsız bankacılık kime göre?

Enver 24 Okunma

Cevaplar

  • Enver 30 Ağustos 2013

    İLGİLİ BANKA HESAP İŞLETİM ÜCRETLERİNİ HAK OLDUĞUNU ANLATAN BİR KANUN MAİLİ GÖNDERMİŞ VE SORUNUMU ÇÖZMEMİŞTİR. İVEDİLİKLE HESAPLARIMI KAPATIYOR VE BİR DAHA DA BU BANKA İLE ÇALIŞMAYACAĞIM. Önümüzdeki ilk iş gününde Yapı Kredi Bankasındaki Tüm Hesaplarımı kapatıp bundan sonra çevremdeki sevdiğim insanların bu banka ile çalışmamasını sağlamak. Saygılarımla

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, 1983047 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön