29 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası'ndan Dosya Masrafının İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası 'nın 65**22 no'lu müşterisiyim. 2012 yılının haziran ayında kullanmış olduğum Kredi işleminde dosya masraf ödemiştim. Ancak, tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararlarıyla da “Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir. Geriye dönük olarak benden kesilen kredi masrafı ücretlerinin toplam miktarının yasal faizi ile birlikte tarafıma iadesini istiyorum.

Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini kurumunuzdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm. Ayrıca 3 aylık hesabımdan , yıllık dosya ücreti de çekildi, bununda iadesini talep ediyorum..

Erhat 51 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, 1983119 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön