Yapı Kredi Bankası'ndan Aldığım Adios Kart 1 Aydır Açılmadı!

Eren A. |

Yapı Kredi Bankası'ndan aldığım ADİOS kart 1 aydır kullanıma açılamadı. Kart elime ulaştığında bankayı aradım ve imzalayıp göndermiş olduğum sözleşmemin ortalama 10 gün içinde ellerinde olacağını belirtip, sözleşme geldikten sonra şifre oluşturabileceğim söylendi. 10 gün geçtikten sonra bankayı 4-5 defa daha aradım ve sözleşme ulaşmadığı için şifre oluşturup kullanmaya başlayamadım.

30 Aralık tarihinde yine müşteri hizmetlerini aradığımda sözleşmemle ilgili bir sorun olmadığı ve şifre oluşturabileceğim belirtildi ve şifremi oluşturup, bankamatikten karta yükledim. Fakat alışverişlerde kartı yine kullanamadım. Bugün bankayı aradığımda sözleşmemin ulaşmadığı belirtildi. Bu nasıl bir hizmet!

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren A.
  17 Ocak
  18:44

  Çözüm sunmafilar, sadece şikayetinin ilgili departmana iletildiğini belirtmişler, bir de mailim içeriğinde dalga geçer gibi ücretsiz bankacılık eğitimi eklemişler...

 • 17 Ocak
  17:54

  Sayın Yetkili,

  2214443 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.