06 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası'ndan Aldığım Adios Kart 1 Aydır Açılmadı!

Yapı Kredi Bankası'ndan aldığım ADİOS kart 1 aydır kullanıma açılamadı. Kart elime ulaştığında bankayı aradım ve imzalayıp göndermiş olduğum sözleşmemin ortalama 10 gün içinde ellerinde olacağını belirtip, sözleşme geldikten sonra şifre oluşturabileceğim söylendi. 10 gün geçtikten sonra bankayı 4-5 defa daha aradım ve sözleşme ulaşmadığı için şifre oluşturup kullanmaya başlayamadım.

30 Aralık tarihinde yine müşteri hizmetlerini aradığımda sözleşmemle ilgili bir sorun olmadığı ve şifre oluşturabileceğim belirtildi ve şifremi oluşturup, bankamatikten karta yükledim. Fakat alışverişlerde kartı yine kullanamadım. Bugün bankayı aradığımda sözleşmemin ulaşmadığı belirtildi. Bu nasıl bir hizmet!

Eren 74 Okunma

Cevaplar

  • Eren17 Ocak 2014

    Çözüm sunmafilar, sadece şikayetinin ilgili departmana iletildiğini belirtmişler, bir de mailim içeriğinde dalga geçer gibi ücretsiz bankacılık eğitimi eklemişler...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, 2214443 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön