17 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası'nda İşlemler Çok Yavaş İlerliyor!

28.08.2013 tarihinden bu yana kredi kartımın Kuryenet'ten dağıtıma çıkmasını bekledim. Kuryenet'i aradığımda sözleşmeli olduğum için bankanın kendilerine sözleşmeyi göndermelerini beklediğini söylediler.

Bu yaklaşık 2 haftayı buldu. Neyse ki kartım 11.09.2013 tarihinde elime geçti. Bankayı arayıp şifre oluşturmak istedim bu sefer de banka sözleşmenin kendi müdürlüklerine geri dönmesini beklediklerini bunun da 10 günü bulacaklarını söylediler.

Başka bankalardan çıkardığım kartlarda böyle bir sorun yaşamazken Yapı Kredi Bankası'nın neden hala güvercin tekniği ile haber beklediğini anlamış değilim. Acaba kartı iptal edip başka bankadan çıkarsam daha kolay olur mu diye düşünüyorum.

Ezgi 57 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön