23 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası'nda Güvenlik Sıfır!

20 Eylül tarihinde cep telefonuma gelen mesaj ile adıma kredi başvurusu yapıldığını ve verdiğim bilgiler nedeniyle olumsuz sonuçlandığını öğrenerek bankayı aradım. Şüpheli bildirim bölümüne bağlandım. Müşteri hizmetleri işlemin hangi kanaldan yapıldığını söylemeyi bırakın, şikayetimi bile almadı . Çözüm önerisi sorduğumda da zaten kredi onaylanmamış cevabını aldım.

Ayrıca müşteri temsilcisi zaten para kaybınız yok dedi. Bu cevabı alınca müşteri temsilcisine sizi şaşkınlıkla dinliyorum dedim. Banka bildirmiş olduğum şikayeti değerlendirmedi ve üç gündür ben bankadan herhangi bir cevap bekliyorum işlemin nerede, hangi kanaldan yapıldığına dair .

Bu kadar önemli bir işlemde Yapı Kredi Bankası'nda sıfır güvenlik. Evraklarımı istediğimde ve bu evrakları isteyin ve imzayı görün bana da mail atın dediğimde bunu sağlayamadılar. Ayrıca müşteri temsilcileri hiçbir şekilde çözüm önerisi sunmuyorlar.

Saliha 56 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön