Yapı Kredi Bankası'na Ulaşamama ve Kart Aidatı!

Bahri Y. |

444 ile başlayan iletişim hattına ulaşamadım bankaya gittim güvenlik görevlisi 10 dk. uğraştı sağ olsun zar zor 20 yıllık şifrelerimi değiştirme pahasına iletişim kurduk. Ayıp bu Yapı Kredi Bankası'nın CEO'suna ben olsam dakikada kovardım.

Koç bizim gerçekten efsane bir firmamız böyle başarısızları niye tutar anlamak mümkün değil. Yılların müşterisi olarak bana 87 TL aidat çıkarmışlar. Canları sağ olsun, balık baştan kokar...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahri Y.
  04 Aralık
  14:40

  kart aidatını şartlı iade ettiler,3 ayda 4200 TL harcama yapmam gerekiyormuş., Eylül ayında 4600 TL'lik harcamam var ve 20 yıllık müşteriyim kotayı dolduramazsam geri alacaklarmış. CEO ya sadakam olsun. hiç kıvırma kardeş sorumlu olarak seni görüyorum CEO

 • 14 Kasım
  11:01

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.