11 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankasın Puanlar Diğer Karta Yüklenmiş!

Mart ayı boyunca ilk 100tl den sonraki her 100tl için 10tl world puan yükleyeceklerini taahhüt ettiler. Bende bu kampanyaya katıldım ve 7 - 8 defa 100 ve üzeri alışveriş yaptım. 2 kredi kartım vardı. Birisi Play diğeri Adios Premium. Bu kampanya sonunda yüklenecek puanlar belli bir süre sonra silinecekti.

Ama Adios kartın en önemli özelliği puanların hiç bir şekilde silinmemesiydi. Bunu bildiğim için kampanyaya Adios kartımla katıldım. Fakat kampanyadan kazandığım puanları tamamen bilinçli olarak Play kartıma yüklemişler. 5 gün sonra silinecek bu puanlarım. Adios karttaki diğer puanlar ile birleştirip seyahat harcaması yapacaktım ama bu hayalimde suya düşmüş oldu.

Muzaffer 42 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1736392 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön