Yapı Kredi Tlcard Üzerinden Steam Adlı Oyun Sitesi İzinsiz Para Çekti!

Sahra Sahra3 hafta önce

Geçen hafta Yapı Kredi Bankası'ndan gelen mesajla hiçbir alakamın olmadığı Steam adlı oyun sitesinin hesap kartımdan 69.16 TL tutarında para çektiğini öğrendim. Bankayı aradığımda kartımı kapatıp iptal ettiler ve inceleme yapacaklarını bildirdiler. Hesap kartımı hiçbir yerde kullanmadım genelde kredi kartımda işlem yapıyorum. Bankayı 2 defa aramama rağmen inceleme devam ediyor şeklinde bilgi verildi. Bu banka nasıl bir güvenlik sistemi kullanıyorda tlcard üzerinden habersizce para çekilebiliyor? Hesabımızda yüklü miktarda para olsa çekilse ne olacaktı? Biz paramızı evde değil de güvende olsun diye bankada tutuyoruz! Bu nasıl bir güvensizlik? Tüm gerekli yasal yollara başvuracağım. Bankaya ayrı siteye ayrı dava açacağım! Benim sorunumu kimse çözmüyor. Parayı sokaktan toplamıyoruz hiç birimiz!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler