Yapı Kredi Sözleşmeye Rağmen Yıllık Üyelik Ücreti Alıyor

Sami Sami11 Temmuz 23:56

Okulumuz Yapı Kredi Bankası ile Mart ayında promosyon anlaşması yaptı. Bu anlaşmaya göre kredi/banka kartından üyelik ücreti alınmayacaktı. Temmuz ekstremde 139,50TL üyelik ücreti alındığını görsüm. Şubeye dilekçe ile başvurduğumda ücretin %75 ‘i iade edildi. Bazı arkadaşlarıma olması gerektiği gibi tamamı iade edilmişken neden bana %75 i iade edildi?. Yanlışlığın giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde sözleşme ile Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 11 Temmuz 23:56

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler