Yapı Kredi Para İademi Yapmıyor!

Aslıhan Aslıhan1 hafta önce

İnternet üzerinden yaptığım alışverişin iptali neticesinde Beymen Mağazacılık tarafından iadesi yapılan 1635 TL değerindeki tutar Yapı Kredi Bankası hesabıma hala aktarılmadı. Yapı Kredi parayı bekletiyor. İlgili tutarın acile hesabıma aktarılmasını istiyorum!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aslıhan 1 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Yetkilisi inceleme yapılacağına ve talebimin iletileceğine dair bilgi verdi. İncelemenin tamamlandığına dair bir bilgi verilmedi bana. Ayrıca para hesaba hala geçmedi. Şikayetim çözümlenmiş değil kısacası.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler