18 Haziran 2018
Yorum Yap
#10568827

Yapı Kredi Bankası'nın Worldpuan Sorunu!

Yapı Kredi Bankasının Play kredi kartından her ay yaptığı internet alışverişinde 100 TL'ye 10 TL worldpuan ödüllü kampanyasına katıldım. Kampanya dahilinde seçili internet siteleri içinde yer alan Grupanya.com isimli siteden 109 TL'lik alışveriş yaptım. Ancak işlemin Yapı Kredi pos cihazından geçmediği gerekçesiyle worldpuanım yatmadı. İnternetten işlem yaparken işleminin hangi bankanın posundan geçeceğini bilemeyeceğimi, sonuçta alışveriş yaptığım sitenin kampanyanın geçerli olduğu sitelerden birinden yaptığımı belirtsem de bıraktığım kayda 2 sefer olumsuz dönüş yapıldı.

Taha Taha 354 Okunma

Cevaplar

  • Taha'nın Teşekkür Mesajı18 Haziran 2018

    İlginize teşekkür ederim. Bu seferlik worldpuan kazanım işlemini yapacaklarını söylediler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Haziran 2018

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Haziran 2018

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler