18 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankasının Vermiş Olduğu Mağduriyet Devam Ediyor!

Yapı Kredi Bankası ATM kartımın kopyalanması suretiyle hesabımdan çekilen yaklaşık 14.000,00 TL rakamın tarafıma geri iadesi hususundaki mücadelem devam ediyor. Fakat bir kör dövüşü misali... Bankanın hizmet noktasında belirtmiş olduğu 444 0 444 numaralı hattı topu 444 0 440 numaralı hatta atarken bu hat çalışanları da 444 0 444 numaralı hattın yanlış bilgi paylaştığını iddia ediyor. Sikayetvar.com üzerinde yapılan şikayetlere ise ilgili banka 'yeni hizmet modelimiz gereği' diye başlayan bir metin ile cevap veriyor.


Twitter üzerinden Yapikredihizmet hesabına yapılan başvurular ise 'konuyla ilgili çalışmalarımız devam etmekte' metni ile cevaplandırılıyor. Peki müşterinin mağduriyeti gideriliyor mu? Kocaman bir hayır. Anlıyorum ki banka kendi nezdinde bir sistem kurmuş ama bu sistem sadece otomatik cevaplar veriyor, sorunların çözümü içinse müşterinin tek yapabildiği beklemek yazık.

Mehmet 203 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet26 Ekim 2016

    26.10.2016 tarihinde işlemler tamamlandı, yaklaşık 28 gün sonunda Yapı Kredi Bankası tarafından hesabıma eksiksiz olarak iadesi yapıldı. Bu süreçle ilgili olarak banka yetkililerine, Sikayetvar.com adresine teşekkür ederim. Umarım bu talihsizlikler son bulur ve artık kimse mağdur kalmaz...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön