09 Ekim
#12756410

Yapı Kredi Bankası'nın Kart Kullanım Ücreti

İşim gereği bir süre Yapı Kredi Bankası'ndan bir hesap açmam gerekti. İstemediğim halde alışveriş kartı adıma tahsis edildi. Ancak fazla geçmeden kart kullanım ücreti diye bir borç çıkarıldı. Bulunduğum yerin şubesine giderek iptal edilmesini istedim. Bana kullanım ücretinin iptal edilebileceğini ve ücretsiz bir kartın verilebileceğini söylediler.


Ancak birkaç defadır müşteri hizmetlerini aradığımda çeşitli yönlendirmelerle bekleterek borcumu hiçbir şekilde silmediler. Bu bankadan şikayetçiyim. Kart kullanım ücretinin olmaması gerektiğine inanıyorum.

Seher Seher 203 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Seher09 Ekim

  Yansıtılan borcun tamamının iptal edilmesini istiyorum. İptal edilmediği takdirde bütün yasal haklarımı kullanacağım.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ekim

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları