12 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası'nın Hataları Sayesinde Başıma Gelenler!

9 Yıldır sahip olduğum bir kredi kartım, Yapı kredinin benim hesabıma 3000 lira yatırması ve sonrasında çekmesi sebebiyle bozuldu. İş takibe girdi. Yapılandırma istedim, gecikme 2 ayken dönmediler 4 ay geçince döndüler. Faiziyle birlikte bana 11,400 lira borç çıkarttılar.


Yapılandırmada şöyle ''2 güne kadar şu kadar ödeme yapın'' benim öyle bir imkanım olsaydı zaten gecikmeye girmezdi. Şimdi takipte. 11. 400 TL toplam borcu ödedim halen bana faiz çıkartıyorlar. Bende Koç çalışanıyım ama utanıyorum bu bankadan.


Diğer bankalar her türlü yardımı yaparken bunlar benden zengin oluyorlar. Defalarca kez yazdım. Bu faizi de artık ödemeyeceğim. Yapı krediye dava açmak istiyorum. Bana yol gösterirseniz sevinirim.

Ercüment 76 Okunma

Cevaplar

  • Ercüment25 Eylül 2013

    Eğer şikayetimi okuduysanız''ZATEN ZAMANINDA BİLDİRDİĞİMİ'' görürsünüz.Bana çok zarar verdiniz.Bu zararları mahkeme yoluyla en azından kurtarılabilecekleri kurtacağım.Ve yineliyorum,ben bir koç çalışanıyım,en büyük zorluğu ihaneti sizden gördüm,yani bir koç firmasından.

  • Ercüment25 Eylül 2013

    bana hiçbir geri dönüş yada yardım yapılmadı.O paraların hepsini kuruşu kuruşuna ödedim.valilik ve kaymakamlıklarda bulunan tüketici masalarına başvurup hepsinin hesabını idari olarak soracağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön