10 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası'nın Duyarsızlığı!

2002 yılında 816 TL'lik kredi kartı borcu nedeniyle borcumun yasal takibe girmesi sonucunda evime gönderilen uyarı yazısıyla Maltepe Yapı Kredi Bankası şubesine mevcut borcumu yatırarak yasak takibi durdurdum ve 2002 tarihi itibariyle bütün ilişkimi banka ile kestim. Kartımı kapattım. 2015 yılında Girişim A.Ş adlı bir firmadan bu borcu ödemediğime dair telefon aldım ve borcumun 3.076 TL olduğunu söylediler.


Akabinde Yapı Kredi Bankası Maltepe şubesinden ilgili yıla ait ödenmiş dekontumu dilekçe ile tarafıma ibraz edilmesini istedim. Lakin Yapı Kredi Bankası Maltepe Şubesi bu duruma kayıtsız kalmıştır, hiçbir şekilde telefonlarıma, faksıma cevap alamıyorum, bu nedenle son derece mağdur edildim. Bu konudan dolayı tüm Yapı Kredi Bankası çalışanlarından şikayetçiyim.

Ferhat 290 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat17 Haziran 2015

  Ya bu nasıl bir banka? Ne genel müdürlük mail var ne şube mail var, günlerdir bir şikayet mail atacak yer bulamıyorum,

 • Ferhat17 Haziran 2015

  15 sene önce ödeyip kapattığım kredi kartımı, ödeme yapmadı diye başka birine  satmış bu banka, onlarda benden 3070 TL para istiyorlar, madem ben bu kredi kartını ödemedim 15 sene niye kredi bankası niye bana bir bildirim yolllamadı?

 • Ferhat17 Haziran 2015

  Bu cevap falan değil, sistemsel olarak otomatik bir mesaj, dilekçeyi yazalı neredeyse 20 gün oldu bir telefon dahi gelmedi! !

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Haziran 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön