10 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3370156

Yapı Kredi Bankası'nın Almış Olduğu Yıllık Aidat Ücreti!

Yaklaşık 17 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartının yıllık aidat ücretini haksız yere almış olduğunu öğrendim ve bankanın müşteri hizmetlerini arayarak iadesini istedim. Lakin banka çalışanları vermemekte ayak direttiler. Bende buradan son 10 yılın ödemiş olduğum yıllık aidat ücretlerinin ve hesap işletim bedellerinin iade edilmesini talep ediyorum.

Rahmi 245 Okunma

Cevaplar

  • Rahmi16 Temmuz 2015

    Sonuç hakkında detaylı bilgi verileceği söylendi 1 kez arandı telefona yetişemedim sonrasında ki günlerde bekledim ama tekrar tarafıma dönüş yapılmadı halen beklemekteyim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler