09 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası'nın Aldığı Hesap İşletim Bedeli!

Yaklaşık 4.5 yıllık play club banka kartı kullanıcısıyım. Şu an üniversite 3 öğrencisiyim. Öğrenci olduğunu ibraz edenlerden hesap işletim ücreti alınmaması gerekirken banka bu ücreti almaya devam ediyor.
Üniversitenin ilk yılında (2013) öğrenci olduğuma dair belgeyi bankaya sundum.
1. Müşteri hizmetlisiyle yaptığım telefon görüşmesinde (bir yıldan daha fazla oldu), öğrenci belgesini gösterseniz dahi bu ücret alınacaktır denmişti.

2. Bugün bankaya gidip görüştüğümde ise bu ücret öğrenci belgesini göstermediğiniz için alınmıştır dendi ve öğrenci belgesinin kopyasını bıraktım bugün ve ayrıca belge yokken nasıl okul bilgileri bankada mevcuttu?
Bugüne kadar alınan ücretleri geri istiyorum.

Ahmet 186 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön