18 Eylül 2013 #2018391

Yapı Kredi Bankası'ndan Üyelik Ücretini İstiyorum!

On yıla yakın süredir konu bankayı kullanmaktayız . Babamın adına kayıtlı kredi kartının ek kartı annemde bulunmaktadır. Yıllık üyelik ücreti 110 TL alınmış . Babam yurt dışında olduğu için ve defalarca bütün yetkinin eşinde olduğunu bankaya bildirmesine , kayıtlarımıza alındı isteğiniz denilmesine rağmen; üyelik ücreti söz konusu olunca , ne hikmetse babamın olması gerekiyormuş ve bunu kaba bir şekilde dile getiriliyor.


Madem kayıtlar memnuniyetimiz içi kaydediliyor. 17. 09. 2013 19:30 arasında c** beyefendi ile yapılan görüşmenin dinlenmesini ve alınan üyelik ücretinin iade edilmesini bir zahmet rica ediyorum. Yapı Kredi Bankası artık ne kadar dikkate alıyorsanız.

Sesil 36 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2018391 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön