28 Ekim 2013

Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası koç çalışanı olmama, maaş müşterisi olmama, 2 adet kredi kartımı onlardan almama, bireysel emeklilik, yapı kredi sigorta kasko hizmetini kendilerinden almama rağmen benden kullandığım adios karttan "yıllık aidat" adı altında 90 TL ücret kesmiştir. Telefon bankacılığından kendilerini aradığımda bana 90 gün içerisinde 2700 TL alışveriş yapma sözü vermem halinde iadenin gerçekleşeceğini söylediler.

Belki bir yılda 15000 TL alışveriş yapmam kendilerine yetmezmiş gibi benden böyle tuhaf bir talepte bulunuldu. Bugünden harcamalarımı ayarlamamı istediler. Bu ücretin iadesini talep ediyorum. İade edilmediği taktirde maaşlı müşterilik dışında bütün ilişiğimi sırasıyla keseceğim.

Murat 81 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön