23 Eylül 2013 #2025458

Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Kartı Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum!

Hamili olduğum Yapı Kredi Bankası **** **** **** **** no'lu kredi kartından 04.09.2013 son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde 60 TL. kredi kartı üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen “ Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar” hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarıda saydığım nedenlerle 04.09.2013 son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 60 TL kredi kartı üyelik aidatının bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu talep ediyorum.

Ersin 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön