07 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Kartı Şifresi Alamıyorum

Bugün Yapı Kredi Bankası kredi kartım elime ulaştı , fakat şifre alamadım. Müşteri temsilcisi sözleşme henüz elimize ulaşmadı deyip şifre veremeyeceklerini ilettiler. Bu nasıl müşteri memnuniyeti. Diğer şikayetlere bakıyorum da 10-12 gün sonra şifre alamayan var o zaman kartı da sözleşme ulaştığında ulaştırın bize. Acele olarak kredi kartı lazım, fakat kullanamıyorum ve kullanmadan iptal etmeyi düşünüyorum yarına kadar açılmazsa kartım. Kredi kartını kullanmadan mağdur olmak demek böyle bir şey herhalde. Öğleden sonra bankaya gidip iptal ettireceğim.

Fatih 91 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Şubat 2014

    sn banka yetkilisi öneri olarak sözleşme vs elinize ulaşması fazla zaman alıyor. müşteri kartınızı kullanamıyor. kartı ulaştıran kurye en yakın yapı kredi şubesine gidip sözleşmeyi genel müdürlüğe fax yolu ile gönderse müşteri mağdur olmasa ve daha sonra asılları elinize ulaşmış olsa bunlar olmayacak. mesela isim vermeyeyim a bankası 5 dk da başvuru yapılıp onaylayıp kartı teslim edebiliyor ve hemen kullanabiliyorsun. Yapı kredi niçin bu şekilde yürütüyor anlamıyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön