20 Eylül 2013 #2015579

Yapı Kredi Bankası'ndan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası tarafınıza geçen ay yaptığım kart aidat ücreti iptali başvuru komik bir şekilde onaylı gönderildi. 75 TL'lik üyelik kart aidat bedelimin iptali için benden istediğiniz 90 gün içinde 2850 TL daha harcama yapmam gerekliliğini siz nasıl nitelendirirdiniz? Bu nasıl bir matematik hesabıdır anlamadım.


Müşteri hizmetleri, kampanya bildirim ve yararlanım bedeli ana başlığında topladığınız kart aidat bedeli ödemesi için bir incelermisiz lütfen tarafımı kaç defa arayıp bilgi vermişsiniz kampanyalarınız ile ilgili. 2007'den bu yana bir müşterinizim. 75 TL olan kart aidat bedelimin harcama sınırı getirilmeden iptalini istiyorum. Zira kartımı kapattırmayı düşünüyorum.

Yeliz 54 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz26 Eylül 2013

    ben oradan başvurumu yaptım zaten sayın yapı kredi ve cevabınız yukarıda yazdığım gibi oldu şimdi bu site aracılığı ile şikayet başvurusu yapıyorum standart bir cevap yerine içeriği araştırılmış çözüme gidilmiş bir cevap bekliyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2015579 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön