28 Ağustos 2013 #1980267

Yapı Kredi Bankası'ndan Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankası World kartıma hesap kesim tarihi olan 26.08.2013 tarihinde üyelik ücreti adı altında 75 TL borç kaydedilmiş. 27.08.2013 tarihinde telefon bankacılığını arayarak ellerinde tarafımca imzalanmış bir sözleşme olmadığını ve hukuksuz olarak bu ücreti aldıklarını bildirmeme ve ücreti ya da kartımı iptal edin dediğimde ne kartımı ne de ücreti iptal edeceklerini bildirerek keyfi hareket etmekte, haklarımı almaktadır.


Kullanmak istemediğim kartımı iptal edemiyorum. Ben zaten alınması hukuksuz olan bir ücret için neden tüketici sorunları hakem heyetine gitmek zorunda bırakılıyorum, hem benim zamanım ve param alınıyor hem de heyetin zamanı. Ücretin iadesini talep ediyorum.

Nermin 96 Okunma

Cevaplar

  • Nermin06 Eylül 2013

    28 Ağustostan bu yana tarafıma dönüş yapılmamıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön