18 Eylül 2014

Yapı Kredi Bankası'ndan Gelen Yetersiz E-Posta Mesajı!

Ekteki resim, Yapı Kredi Bankası tarafından bana yollanan e-posta mesajını gösteriyor. Mesajın başlığı "XX TL Üzerinde Kredi Kartı harcaması bildirimi". Düşünün, öyle bir banka ki, "XX" yerine söz konusu gerçek değeri (örneğin "100") dolduracak kabiliyet ya da bilgiye sahip sistem programlama elemanları ve bunu destekleyecek sistemleri bulunmuyor. Fakat verdikleri bu kalitesiz hizmet karşılığında yılda 80 TL kart aidatı almayı biliyorlar.

Ahmet 557 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet23 Eylül 2014

    Bu şikayet konusunda banka geri dönüş yaptı. Banka bu şikayeti aidat talebi olarak yorumlamış ve aidatın iade edilmeyeceğini bildirmişler! Halbuki şikayetim banka tarafından verilen hizmetin kalitesizliği konusundaydı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön