14 Ekim 2016 #6685906

Yapı Kredi Bankası'nda Büyük Güvenlik Açığı Kredi Kartımdan Habersiz Para Çekiliyor

45**** nolu Adios premium kredi kartım ile 12.10.2016 tarihinde bilgim ve isteğim dışında ''Apple Store r583 İstanbul TR '' isimli mağazadan 3549 TL harcama yapılmıştır. Harcamayla ilgili cep telefonuma tek bir SMS gelmedi ne 3D SMS si ne de bilgi amaçlı bir SMS arama hiçbir şey yok tesadüfi olarak harcamalarıma baktığımda fark ettim. Normalde 3D siz bir işlem yapıldığında limitimin %60 harcanıyor banka beni arama uyarma zahmetinde bulunmuyor bir SMS dahi çok görüyor. Ben arıyorum bir de faks çek, faks çekmesem işlem yapamayız diyorlar. Faks ulaştı mı diye ben arıyorum tekrar.

Fehmi 2.030 Okunma

Cevaplar

  • Fehmi17 Ekim 2016

    Beni bu saate kadar bir kişi aramadı ben kendim Apple stor İstanbul'u aradım. İşlemin iptal olduğunu şüpeli işlem tespiti yapıldığını ama kendililerinin yaptığını öğrendim. Bankanın bana hiçbir dönüşü olmadı Yapı Kredinin müşterilerine verdiği değeri artık siz hesap edin. bir de cevap yazmışlar bize şu kanallardan ulaşın diye yazdım Twitter dan ama dönüş olmadı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön