Yapı Kredi Bankası'nda Alınan Bakım Ücreti

Cuma Cuma1 hafta önce

30.06.2020'de maaş hesabımdan 55 TL'lik "Yapı Kredi Bankası Devir" başlıklı kesinti yapılmıştır. Müşteri hizmetlerinden kesintiyle ilgili aldığım bilgide kesintilerin hisse senedi hesabı bakım ücreti olduğu ifade edildi. Hisse senedi alırken satarken gerekli tüm komisyonları ödüyorum. Bu nedenle bankanın yapmış olduğu kesintiler bankacılık işlemlerine aykırıdır.

Bankanın iznim dışında keyfi olarak maaş hesabımdan yapmış olduğu bütün kesintilerin tarafıma iade edilmesini istiyorum. Talebim karşılanmadığı takdirde kanuni haklarımı kullanacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler