28 Nisan 2016

Yapı Kredi Bankası'nda 20 Yıllık Müşteriye Verilen Değer!

24 Mart’ta kredi kartımı çaldırdım. Fark edip bankayı arayana kadar kartımdan 6000 TL nakit çekildi. Durumu güvenliğe bildirdim, hırsızlık anının görüntülerini alıp karakola gittim. ATM’lerden parayı çekme anındaki görüntü kayıtlarının bankadan istenmesini dilekçemde belirttim.

Dilekçemle bankaya harcama itirazında bulundum. 20 gün süre geçti ve bankadan ses çıkmadı. Önce müşteri hizmetlerini aradım, sonra şubeye gittim tekrar itiraz dilekçesi yazdım. ATM görüntüler hala polise verilmedi ve hala itirazımla ilgili bana bir dönüş yapılmadı.

Bu bankanın 20 yıllık kart müşterisiyim. Kartımı gününde öderim, nakit çekmem. Günde 1500 TL’den fazla para vermeyen ATM'den 6000 TL nasıl çekildi? Neden bana bir mesaj, uyarı gelmedi? Neden ATM görüntüleri polise teslim edilmiyor?

Her fırsatta siz 20 yıllık özel müşterimizsiniz diyen Yapı Kredi Bankası olayı örtbas ediyor!

Ahmet 308 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet28 Nisan 2016

    444 0 444 diyor ki; "biz sadece durumu inceleniyor görüyoruz bilgi için şubeye gitmeniz gerekli. " Şubeye gidiyorum şube diyor ki; "evet başvurunuza hala bir dönüş olmamış biz tekrar dilekçe yazalım. " Yazıyoruz 10 gün geçiyor yine Yapı Kredi'den cevap yok! Karakola gidiyorum polis; "banka ATM görüntülerini hala göndermedi o yüzden dilekçenizi henüz savcılığa teslim edemedik. " diyor. Ve bu kadar olaydan sonra beni aramak yerine kopyala yapıştır bir cevap veriyorsunuz öyle mi! ?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Nisan 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön