18 Mart 2013 #1690834

Yapı Kredi Bankası Zorla Müşteri Yapıldım!

Yapı Kredi Bankasının tanıtım görevlisi olan iki tane bayan bana yalvararak "İşte sayı doldurmamız gerekiyor efendim vs. vs." diyerek beni öldürünceye kadar yalvardılar. Ben de kurtulmak için sonunda kabul etmek durumunda kaldım istemeden de olsa. Sonuç olarak bana zorla kredi kartı çıkarıldı. Şu an Yapı Kredi müşteri numaramı bile bilmiyorum ama bankadan durmadan mail alıyorum.


Kredi kartımı almadım ama kartın ne durumda olduğuna dair en ufak fikrim yok. Yapı Kredi Bankasının böyle bir taktik izleyerek insanları zorla müşteri yapması kabul edilemez. Lütfen müşterilikten çıkmak istiyorum. Bu talebime çabuk cevap verilmesini talep ediyorum.

Yiğit 39 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit09 Mart 2015

    Şikayetim çözülmemiştir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön