27 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Zorla Kredi Vermeye Çalışıyor!

26 Şubat tarihinde Ümraniye Alemdağ caddesinde bulunan şubenizden kredi kartı ödemesi yaptığım sırada bir bayan bayan gelip kredi olanaklarından söz etmeye başladı ben aldım dediğimde hangi bankadan olduğunu sormaya başladı.Benim kredi ihtiyacım olsa zaten bankanıza yazılı olarak başvuruda bulunurum fakat sizin gibi bir bankanın bu şekilde portföy genişletme çabası çok yanlış bir durum.Şube yetkililerinin de bu durumdan haberdar olduğunu düşünüyorum,gerekenin yapılmasını rica ediyorum.

Tanju 50 Okunma

Cevaplar

  • Tanju03 Mart 2013

    Daha önceki şikayetlerimde şube çalışanlarınızdan birisi şube puanımızı diye veryansın ediyordu sanırım bu yüzden kaale alınmayarak bana akademiniz hakkında bilgi içeren bir mail atıyorsunuz.Çözüm odaklı değilsiniz müşteri odaklı hiç değilsiniz,tamamen satış odaklı bir zihniyetten ibaret şu davranışınız.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1656047 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön