29 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Yine Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Hesap işletim ücreti kesilmemesi için benden 2 adet otomatik ödeme talimatı istendi. Başka bankadan çektim Yapı Kredi Bankası'na verdim düzenli olarakta hesabımdan ödeniyor. Bunun üzerine Aralık ayında temmuz ayının hesap ücreti kesildi. Bu konu defalarca gündeme geldi.


1 ay dır banka ile görüşüyorum. Önce matbu cevap yolladılar. İtiraz ettim sizi arayacağız dediler. Aradan 2 hafta geçti tekrar aradım en geç 48 saat içinde aranacaksınız dendi 3 hafta geçti ses seda yok.

Sarah 67 Okunma

Cevaplar

  • Sarah29 Ocak 2014

    SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' a defalarca bildirdim ama bir türlü sonuca ulaşamadık. Bugün aynı şeyleri tekrar anlatmak zorunda kaldım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön