4 g
Yorum Yap
#11445466

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücretini İade Etmiyor!

Yaklaşık 13 yıllık müşterisi olduğum Yapı Kredi Bankası 104 TL tutarında yıllık üyelik ücreti adı altında tarafımdan kesinti yapmıştır. Daha önce talebim doğrultusunda yıllık üyelik ücretini iptal eden banka bu sene ücretin kesinlikle iptal edilmeyeceği ve tahsil edileceğini söyleyerek tarafıma olumsuz cevap vermiştir. Aidat ücretinin yasal dayanaklarla birlikte müşteriden talep edilemeyeceği mahkeme kararlarında da sabittir. Ücretin iptal edilmesini talep ediyorum.

Ulaş Ulaş 358 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi3 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi4 g

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler