30 Ocak
Yorum Yap
#10076017

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücretinden Vazgeçemedi!

27.12.2017 ekstremde yıllık üyelik ücreti adı altında 91 TL ücret tahakkuk ettirmişler. Zaten kartımda 6,26*3 taksit toplam:18,78- TL işlemim var sadece. Müşteri hizmetlerini arayarak aylık 6,26 TL'lik işlem için bu kadar ücret mi kesilir diye aradım. Bana, Nisan ayına kadar 700 TL alışveriş karşılığı puan olarak aylık üyelik ücretini yükleyeceğini bildirdiler.


Ben de bunun üzerine kartı kapattım. Zaten kartı 6 TL için kullanmışım niye kart ücreti ödeyeyim. Bu arada telefonuma da mesaj geldi. Takibe alındınız diye 3 kuruş için sicilimi niye kirletiyorlar. Şikayetim var, bu tutarın iptalini istiyorum. Sicilime gelen lekeyi de temizlemelerini istiyorum.

Turgut 2.213 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ocak

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Ocak

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler