11 Haziran
#12097593

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Sorunu!

Yapı Kredi Bankası - yıllık üyelik ücreti on beş yıla yakındır kullanmakta olduğum Yapı Kredi Bankası'na ait World kartıma yansıtılmış olan 125 TL'lik yıllık üyelik ücretinin tarafıma geri ödenmesini rica ederim. Uzun yıllardır kullanmakta olduğum kredi kartımı şimdiye kadar yansıtılan yıllık üyelik ücretleri hep iade edilmiştir ve iyi çalışmakta olduğumuz bir müşterimizsiniz diyerek her zaman yardımda bulunacağınızı taahhüt edip kabul edilemeyecek teklif, bankanıza hiç yakışmamıştır.

Sami Sami 427 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sami28 Temmuz

    İnceleme yapıldıktan sonra bilgilendirilme yapılmış. Neymiş efendim yasal olarak yılda bir kez kart aidatı müşterilerine yansıtılıyormuş. Böyle bir bilgilendirme olamaz kabul Etmiyorum ve tarafımdan alınan 125 TL Kart aidatının geri ödenmesini istiyorum. On yıldan fazladır bankanızla çalışıyorum Bir kere dahi yıllık kart aidatı ödemedim. Bu sene ne oldu! ?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Haziran

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Haziran

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları