10 Ağustos
#12419719

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti Aldı

Yıllardır kullandığım kredi kartıma 2 senede bir üyelik ücreti yansıtılmaktadır. Telefonla arıyorum saatlerce uğraşıp ulaşabiliyorum, tamam iade edeceğiz seneye de yansıtmayacağız diyorlar:) ) Telefonla arayınca iade edeceksiniz niye alıyorsunuz? (üstelikte yasal olmayan bir uygulama.) Lütfen beni telefonla aratmak zorunda bırakmayın iki senede bir. Bazen gözden de kaçırabiliyorum.

Emel Emel 204 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları