Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti

Metin Metin05 Haziran 09:08

Firmamız maaşlarımızı başka bir bankadan Yapı Kredi ye taşıdı ofisimize gelen arkadaş kredi kartı çıkarırsak ücret ödemeyeceğimizi söyleyip bize kredi kart başvurusu yaptı şimdi benden 158 TL kart ücreti kesip utanmadan %75 ini geriye verelim diyorlar. Arkadaşınız bize böyle söylemedi diyorum bana bunların ispatı yok kusura bakmayın diyorlar. Bizim cebimizden para almak için elinden geleni yapan bankaya teşekkürler kartımı kapattım şirketimle görüşüp maaşlarında taşımaları için elimden geleni yapacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 05 Haziran 11:45

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 05 Haziran 09:10

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler