14 Ocak
Yorum Yap
#11445631

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Ücreti!

Yapı Kredi Bankası 444'lü telefonu arayarak geçen hafta yıllık üyelik aidatının iptalini istedim... İptal etmediler geçen yıllarda hiç konu edilmeden iptal ediliyordu... Geçen yılda harcama taahhüdüne istinaden iade edilmişti... 14.01.2019 bugün aradım neden iade etmediniz ve talep açtırmıştım ne oldu diye sordum... Cevap: yasal olduğuna dair bir yazı adresime gönderildi denildi... Sonra dedim ki %75'ini iade ediyordunuz lütfen iade edin dedim iadesini aldım... Bu uygulamanın benim gibi çok eski müşterilerine inat ile devam edilmesi canımı sıkıyor. Sizden ricam bu mecradan sadece bana değil tüm müşterilere yansıtılacağını umarak hangi kart olursa olsun kat üyelik bedellerinin iptal edilmesini sağlamanızdır. ***Yapı Kredi Bankası lütfen yıllık üyelik ücretinin kalanını da iade et***

Dursun Dursun 463 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Ocak

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Dursun14 Ocak

    Ben size sizin için buradayız a gerek kalmadan bir fiil arayarak ulaştım zaten ve şikayetimde de bir bir yazdım... Klasik cevaplarla dönüşünüze gerek yok üyelik bedelini iade edin bizim için buradayız demiş olun he ne dersiniz?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ocak

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler