06 Nisan 2013 #1727674

Yapı Kredi Bankası Yıllık Üyelik Aidatı!

Kredi kartı pazarlanması esnasında görüşmüş olduğum müşteri temsilcisine ısrarla sormuş olduğum yıllık üyelik ücretinin alınıp alınmadığı sorusuna, görüşmüş olduğum temsilci bana özel olarak yıllık kullanım ücretinin alınmayacağını beyan etmiş olup, bu ay ki ekstremde yıllık üyelik ücretinin yansıdığını gördüm.


Telefon bankacılığında bu ücretin iptalini talep ettim. buna karşılık olarak bana iki seçenek sunuldu. Birinci seçenek 1050 liralık bir harcama yaptığım takdirde iptal olabileceği. İkinci seçenek ise world puanlarımdan 75 tl lık puan kesileceği idi. Bana sunulan bu koşulları kabul etmek istemedim ve kredi kartımı kapattım. Mağduriyetim giderilmedi.

Hulusi 43 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön