11 Haziran
#12097565

Yapı Kredi Bankası Yıllık Ücret Aldı!

Kullanmakta olduğum 6714 no. İle biten kredi kartımdan yıllık ücret kesintisi yapılmış. Koskoca yapı krediye böyle basit hareketler yakışmıyor iptal edilmesini talep ettim müşteri hizmetleri hem azarladı hem de kabul etmedi sadece yarısını iade edeceğini belirtti bende bunun üzerine Yapı Kredi Bankası'na ait tüm kartlarımı iptal edeceğim. 1 tanesinin iptalini talep ettim diğerlerini de en kısa zamanda edeceğim ve Yapı Kredi ile tüm bağlarımı koparacağım.

Hilmi Hilmi 182 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Haziran

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Haziran

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları