19 Eylül 2013 #2019860

Yapı Kredi Bankası Yıllık Ücret Aldı!

Yapı Kredi Bankası'na ait olan kredi kartımın 15/08/2013 tarihi itibariyle 60 TL yıllık üyelik ücreti kesilmiş aynı tarihte tarafıma tekrar yüklenmiştir. Ancak word puanlarım la ödeme seçeneğim bulunduğundan, word puanım dan tarafımca 30,80 kuruş tarafıma borç olarak eklenmiş. Ayrıca -12,000 word puanda borcum olmuştur.


Bankaların tarafımızdan yıllık üyelik ücret işlemi almaması gerektiği konusunda binlerce bilgilendirme ve işlemlere rağmen, tarafımdan bu ücretin alınmasından dolayı kartımın kapatılmasını arz ettim. Ancak tarafımda kapanırken de 3 günlük süre zarfında gene 60 TL üyelik ücreti alınacağı bilgisi verildi. Bu durumdan dolay şikayetçiyim ve haklarım neyse arayacağımı bildiririm.

Bilge 38 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön