06 Şubat 2014 #2279432

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kredi Kartı Üyelik Bedelinin İadesini İstiyorum!

Kredi kartımın 2014 yılı Ocak ayına ait ekstresinde 60 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesilmiş. Yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Yasa gereği yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisi ile görüştüm, kart aidatına itiraz ettim; fakat pazarlık yoluna giderek üç ay içinde 3900 TL harcama yaparsam yıllık ücretini ödemek zorunda kalmayacağımı söyledi. 60 tl için böyle anlamsız bir uygulama olabilir mi?


Başka bankalar itiraz etmeden iptal ettikleri aidat bedelini, Yapı Kredi Bankası anlayamadığım farklı bir tutumla iptal etmemekten yana. Yıllık üyelik bedelinin iadesini talep ediyorum aksi halde yasal yollara başvuracağım ve kartımı iptal edeceğim.

Aykan 75 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön