09 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kredi Kartı Aidatı!

Yapı Kredi Bankasının yaklaşık 10 yıllık müşterisiyim. her yıl olduğu gibi bu yılda benim iznim olmadan sonu 1315 ile biten kredi kartımın mayıs 2013 hesap ekstresinden 110.00 TL aidat alındığı gördüm.Ve her zaman olduğu gibi 444 0 444 müşteri hizmetleri numarasını aldım. yaklaşık olarak 1 saate yakın bir mücadeleden sonra bir banka personeli ile görüşme imkanı buldum.kendisinden haksız kesilen 110.00 TL' nin iadesini istedim.


İlgili personel buna yetkisinin olmadığını eğer kredi kartını kullanmaya devam eder ve harcama taahhüdünde bulunursan paranın iade edilebileceğini söyledi.

Nurettin 24 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön