Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti Ve Covid 19 Kredi Ertelemesi!

Aykut Aykut04 Nisan 05:43

Aylık ortalama 2000 TL harcama yaptığım ve güncel borcumu hiç aksatmadan ödediğim halde 158,50 TL kart üyelik ücreti adı altında kesinti yapıldı. Ayrıca bir yıllık harcamalarımın bonus karşılığı olarak 4,49 TL' ye tekabül etmesi inanılır gibi değil. Kendileri de bu durumu bildikleri için kazanılması imkansız olan bir bonus puanı karşılığında kart ücreti iadesini bizlere sunuyorlar. Vermedikleri puanı toplayamadığımız için de tekrardan üyelik ücreti kesintisi yapıldığı gibi bir yıllık puan da sıfırlanıyor. Bu durum İnsanları saf yerine koymaktan başka bir şey değil. Üstelik Covid-19 kredi ertelemesinde faiz koyulması insandan çok paraya değer verdiğinizin açık bir göstergesidir. Zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde yaptıklarınız asla unutulmayacaktır. Yaptığınız bu yanlış uygulamalara ve elde ettiğiniz haksız kazançlara bir an önce son vermenizi ve kesinti yapılan yıllık kart ücreti tutarının hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi halde 5 yıldır aktif olarak kullandığım kredi kartımı kapatacağımı bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 06 Nisan 12:12

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 04 Nisan 05:43

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler