31 Ekim 2016 #6826338

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti Kesilmiş

Her yıl hem ana hem de ek karttan ayrı ayrı yıllık masraf kesilerek mağdur ettikleri gibi 130 TL'Lik masrafın iadesi için 3 ay içinde 7500 TL harcama koşuluyla iade edeceklerini söyleyerek aklımızla alay edilmektedir. Ayrıca şu kadar otomatik ödeme talimatı verirseniz aidat kesilmeyecek diyerek 5 adet otomatik talimatım olmasına karşın dinleyen yok. Mağduriyetimizin giderilmesi için gerekli işlemin yapılanmasını rica ediyorum.

İbrahim 388 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim17 Kasım 2016

    Yapı Kredi Bankasının (Yalova Şb.) yıllardır müşterisi olmama karşın önce ek kartla birlikte yıllık kart parası aldılar. 3 ay içinde 7800 TL. Alışveriş yapsam da, yapmasam da aidat almayacaklarını söylediler ve 3 aylık devam kararı almıştım. Ancak, ekim ve kasım aylarında bankamın ATM sine kartsız para yatırdım diye Ekim ayı için 7 TL, kasım için 9 TL daha kestiler. Bu nedenle an itibarıyla kredi kartımı ek kartıyla birlikte iptal ettirdim. Bu durumda iade ettikleri yıllık masrafları geri alacaklardır. Bütün bu haksızlıkların giderilmesi ve bankaların bu konuda ivedilikle uyarılarak haksızlığımın giderilmesi için gereğini rica ederim. 16.11.2016 İbrahim Özgürbüz (imza)

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön