15 Mayıs 2013 #1798153

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti İadesi Şartlı İade Edildi!

Yapı Kredi Bankası'ndan Worldcard'ım var. Bankanın yaptığı bir kampanyayla yıllık üyelik ücreti alınmaması karşılığında ek kart çıkattırdım. Yıllardır da yıllık kart ücreti ödemedim. Bu sene 110,00TL yıllık kart ücreti alındı itirazım üzerine gecikmeli ve şartlı olarak iade edildi. Şart: 3 ay içerisinde 3450,00TL harcama yapmak.


Banka, benimle görüşmeden zorla harcama yapmamı istiyor. Yapmazsam 110,00TL'yi geri alacak. 7000,00TL üzerinde kredi kartı borcum varken banka diyor ki 3 ay içinde 3450,00TL daha harca; borcun 10000,00TL üzerinde olsun, bana ömrün boyunca borç öde. Banka zorla müşterisine yaptırım koyarak müşterisinin daha fazla borçlu olmasını istiyor. Müş.Hizm. konuyla ilgilenmiyor.

Aysel 48 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön