Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti İadesi 90 Gün Zorunluluğu!

Dilek Dilek4 hafta önce

5429 ile biten World kartımdan Pandemi döneminde 27 Mart da 139,50 TL çekilmiştir. Bununla ilgili defalarca müşteri temsilcisi ile görüşüp her yıl aynı sorunu yaşadığımızı bankanın eski müşterisi olduğumu iadesinin yapılmasını rica ettim, maalesef 90 gün geçtiği için iadesini yapamayacaklarını belirtiyorlar. Bende bununla ilgili buradan bir sonuca varamazsam, hukuki haklarımı kullanıp kartı iptal ettireceğim. Her sene aynı sorunu yaşamaktan bıktık, zaten kartlardan gerekli faizler alınıyor...

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Dilek 3 hafta önce

Hala bir dönüş bir cevap alamadık!

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon H.hüseyin 3 hafta önce  

    Ben 7. Günde müracaat ettim bakalım ne çıkacak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler