31 Temmuz 2014

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti Aldı

Yapı Kredi Bankası benim kart limitim 300 tl bana 120 tl üyelik ücreti konmuş kartı alırken yıllık ücret yok denildi, ayrıca bunun yasal olmadığını düşünüyorum. Zaten öyle pek kart kullanan biri değilim. Ben 120 tl için 3,5 gün çalışıyorum.Kartı iptal ettirmeye kalktım zamanında etmediler rica ediyorum.


Bu iş hukuk boyutuna ulaşmadan yıllık ücret diye tabir ettiğiniz 120 tl hesabıma tekrardan yatırılsın. Sizin aidat diye tabir ettiğiniz bu halkı mağdur etmektir. Tarafıma bilgi verilmesini arz ederim. Umarım bir sonuç alırım. Mağduriyetimin giderilmemesi durumunda kaymakamlığa yazılı dilekçe ile başvuracağımı bildirmek isterim.

Talat 1.697 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön