18 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Yıllık Kart Ücreti Aldı!

Yapı kredi bankası halen müşterilerini yıllık kart ücreti adı altında kesinti yapıyor. İptali için aradım müşteri temsilcisi bankanın bize bir çok ayrıcalık tanıdığını ve bu ücreti alacaklarını söylediler iptal etmediler. Şunu sorarım biz bu kartı her post makinesinde kullandığımızda bankanız ne kadar kazanıyor. Bugün kartımı iptal ettirdim bu ücreti son kez ödemiş olacağım.

Mustafa 33 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Şubat 2013

    Mail altmışlar maildede filanca kanunun filanca maddesine göre almamız haktır ve alacağız diye. Ben kanun değil demedim ki müşterilerinizi soymayı bırakın yeterince kazandınız zaten müşteri memnuniyeti diye birşey var ama demekki bu yapıkredi bankasının hizmet anlayışında yok.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön